Nacházíte se na stránce:O nás

O NÁS

Společnost Jouky.Net s.r.o. byla založena v roce 2017. Na trhu IT však působíme již od roku 2006, dříve pod hlavičkou rodinné firmy Rakos s.r.o. Opíráme se tak o dlouholeté zkušenosti a věnujeme se poskytování komplexních IT služeb pro střední a malé firmy, domácnosti, školy, příspěvkové a státní organizace.

 

S našimi klienty a partnery si zakládáme na dobrých vztazích a dlouhodobé spolupráci. Naši klienti si nás oblíbili především proto že jsme komunikativní, rozumíme tomu co děláme, víme, co uživatelé v rámci IT potřebují, dovedeme to vyřešit a být oporou.

 

Díky našim znalostem, zkušenostem a dlouholeté praxi se zaměřujeme přímo na celkovou správu IT infrastruktury ve firmách a organizacích, přebíráme zodpovědnost za chod IT a doplňujeme chybějící IT role v managementu organizace tzv. "outsorcing služeb". Nezapomínáme však ani na domácnosti a koncové zákazníky, kteří mohou navštívit naši prodejnu COMFOR v Žamberku, kde máme otevřené servisní středisko, nebo si domluvit výjezd technika a v pohodlí domova také nakupovat v našem e-shopu.

 

Staráme se tak o vše co Vaše firma, organizace nebo domácnost v rámci IT potřebuje:

 

Počítačová síť

Počítačová síť

Rozumíme počítačovým sítím, věnujeme se jejich správě, tvorbě návrhů síťové infrastruktury, montážím síťových prvků vč. instalace kabeláže, konfiguraci, upgradu, pravidelné údržbě a dodávky HW.

Server

Server

Zajišťujeme dodávky serverů, jejich instalace, konfigurace, následnou správu, pravidelný dohled a údržbu. Stejně tak navrhujeme serverová řešení na míru k provozu Vašich aplikací.

Aplikace

Aplikace

Spravujeme aplikace, jejich provoz, údržbu a zálohování. Instalace a konfigurace jak na straně serveru tak počítačové stanice. Sloužíme jako prostředník při řešení potíží aplikací s dodavateli třetích stran. 

Zařízení

Zařízení

Postaráme se o Vaše zařízení, nakonfigurujeme a nainstalujeme vše co je potřeba. Stejně tak se postaráme o jejich servis a aktualizaci ať jde počítač, notebook, server, síťový prvek či cokoliv jiného.

Bezpečnost

Bezpečnost

Postaráme se o bezpečnost Vaší sítě, antivirovou ochranu. Zabezpečíme vzdálené přístupy a Vaše data. Doporučíme postupy jak se chránit při práci na internetu.

Ochrana dat

Ochrana dat

Postaráme se o Vaše data a jejich správné zálohování.

Webdesign

Web

Postaráme se o provoz Vašeho webu či domény. Tvoříme webové stránky a aplikace postavené na vlastních řešeních.

Internet

Internet
Pomůžeme s výběrem vhodného internetového operatora včetně zapojení internetu je li to potřeba.

E-mail

E-mail

Věnujeme se prodeji a konfiguraci kvalitních e-mailových řešení založených na službách Microsoft Office 365 nebo Exchange Server.

Servis výpočetní techniky

Servis

Postaráme se o servis Vaší výpočetní techniky, její opravy, výměny a ekologické likvidace.

Prodej výpočetní techniky

Obchod

Dodáme Vám vše co potřebujete od spotřebního materiálu a elektroniky až po sofistikovaná IT řešení. Poradíme s výběrem vhodných produktů a postáráme se o záruční servis.

Poradenství a podpora

Poradenství a podpora

Poskytujeme technickou podporu včetně vzdálených zásahů pomocí aplikace Teamviewer. Provádíme školení uživatelů na téma bezpečnosti práce s PC a na internetu.

Jednání s dodavateli třetích stran

Jednání s dodavateli třetích stran

Účastníme se, asistujeme a nebo přímo jednáme s Vašim IT dodavateli či technickou podporou při řešení potíží, poptávek nebo objednávek.

Evidence IT a licencování software

Evidence IT a Licencí

Zajišťujeme evidenci IT, tvoříme přehledy a zajišťujeme správný způsob licencování softwaru.